• shenidasveneba.ge – საზოგადოებას მიაწვდის ინფორმაციას იმ ყველა დეტალის შესახებ, რაც დასვენებას, მოგზაურობასა და განტვირთვას შეეხება… ვისაუბრებთ საქართველოში არსებულ კურორტებზე, დასასვენებელ ადგილებზე, საინტერესო ტურისტულ ობიექტებზე, რაც საქართველოში ტურიზმის განვითარებასა და ეკონიმიკის წინსვლას შეუწყობს ხელს… ამასთან ერთად, ადამიანებიც სრულფასოვან ინფორმაციას მიიღებენ დასვენებისა და მოგზაურობის შესახებ…
• shenihiroskopi.ge შეიქმნა მათთვის, ვისაც სჯერა და სწამს, რომ მათი ცხოვრების გზას პლანეტების განლაგება განაპირობებს… ვისაუბრებთ ყველაფერზე, რაც ჰოროსკოპსა და ზოდიაქოს ნიშანთა თავისებურებებს შეეხება…
READ  კანადის საერთაშორისო აკრედიტაციის ორგანიზაციამ Accreditation Canada (AC) ვივო მედიქალ ჯგუფის...
• sheniinterieri.ge საზოგადოებას მიაწვდის ინფორმაციას ინტერიერზე, ექსტერიერზე, სახლის მოწყობასა და ყველა იმ საკითხზე, რაც კომფორტულ გარემოში ადამიანის ჯანსაღ ცხოვრების წესს უკავშირდება. ამ პლატფორმას არამხოლოდ ესთეტიკური, არამედ საჭირო ინფორმაციის გავრცელების დატვირთვა აქვს. მაგალითად, ჩვენ ვსაუბრობთ ერგონომიკაზე – კომფორტულ საცხოვრებელ და სამუშაო გარემოზე, რაც ჯანმრთელობის საწინდარია… ამასთან ერთად, ჩვენი აუდიტორია მუდმივად შეიტყობს ინტერიერისა და ექსტერიერის შესახებ უახლეს ტენდენციებს… რა თქმა უნდა, ჩვენი მიზანია, საზოგადოებას მივაწოდოთ ინფორმაცია ეკოლოგიურად ჯანსაღი გარემოს მნიშვნელობის შესახებ… ჯანსაღი საცხოვრებელი თუ სამუშაო გარემო ჩვენი პლატფორმის პრიორიტეტია… ზემოთ ხსენებული ყველა საინფორმაციო პლატფორმა ყოველდღიურად ასევე აქვეყნებს შესაბამისი აუდიტორიისთვის შესატყვის ინფორმაციას საზოგადოებრივი ჯანდაცვის შესახებ.
არ ვთანამშრომლობთ ორგანიზაციებთან, რომლებიც ჩართულნი არიან თამბაქოს, ბავშთა ხელოვნური კვების, იარაღის, და სათამაშო ბიზნესებთან წარმოებასა და მათთან დაკავშირებულ კომპანიებთან.
ასევე არ ვითანამშრომლებთ იმ ფარმაცევტულ კომპანიებთანაც, რომელთა წამლებს არ ექნება ევროკავშირის წამლის სააგენტოს სერტიფიკათი. ხაზგასასმელია, რომ საქართველოს საინფორმაციო სივრცეში ეს ხდება პირველად, როდესაც თავიდანვე ვზღუდავთ საკუთარ პლატფორმას ამ მიმართულებით, რადგანაც ჩვენთვის პრიორიტეტი არის ადამიანის ჯანმრთელობა. ყველა ჩვენი სტატია თუ სხვა სახის საინფორმაციო კონტენტი მიმართულია საზოგადოების ჯანდაცვის გაუმჯობესებისკენ. ჩვენი პლატფორმის თითოეული კომპონენტი ხელს შეუწყობს სიჯანსაღის პროპაგანდას და თქვენ მიიღებთ სწორ, მტკიცებულებაზე დაფუძნებულ ინფორმაციას.
www.sheniganatleba.ge Instagram:
https://www.instagram.com/drpkhakadze YouTube:
https://youtube.com/@drpkhakadze TikTok: