მთავარისიახლეებიგაზის მიწოდება შეწყდება სამგორის რაიონში — მნიშვნელოვანი ინფორმაცია მომხმარებლებისთვის
გაზის მიწოდება შეწყდება სამგორის რაიონში — მნიშვნელოვანი ინფორმაცია მომხმარებლებისთვის
სამგორის რაიონში გაზის მიწოდება 6,600 აბონენტს დროებით შეუწყდება ქსელის განახლების გამო. ინფორმაცია „თბილისი ენერჯი“ განაცხადა.
გაზის მიწოდება შეწყდება 31 ოქტომბრის 22:00 საათიდან 1 ნოემბრის 10:00 საათამდე. შეწყვეტილი მიწოდება შეეხება შემდეგ მისამართებს:
მოსკოვის გამზირზე,19, 33, 33-2, 33-3, 33-4, 33-5, 34, 35, 35-2, 35-3, 35-4, 36, 36ა, 36ბ, 36გ, 36დ, 36ე, 36ვ, 36ზ, 37-2, 37-3, 38ა, 39, 39-2, 39-3, 40, 40ა, 40ბ, 41-1, 41-2, 42, 43, 43-2, 43-3, 44, 45, 46, 46ა, 47, 48, 48ა, 48ბ, 49, 50ა-1, 50ა-2, 52ა, 96, 98/38, 187, 38, 38/1 38ბ.
მოსკოვის გამზირზე, 2-1, 2-2, 2-3, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 4-5, 4-6, 4-7, 5-1, 5-2, 5-3, 5-4, 5-5, 5-7, 5-8, 5-9, 5-10, 5-11, 5-12, 5-13.
მოსკოვის გამზირის V კვარტლის I კომპლექსის # 1, # 2, # 3, # 4 კორპუსების, მოსკოვის გამზ. 19-ის მიმდებარედ ეკა ფარულავას, ქინძმარაულის ქ. 2, 2ა, 4, ქინძმარაულის II შ. 1, ქინძმარაულის II შ. 2, ქინძმარაულის II შეს. 2ა, ქინძმარაულის II შ. 3, ქინძმარაულის II შეს. 4, 5ა, 6, 6ა, 6ბ, 7, 8, 8ბ, 8გ, 8დ, 9, ქინძმარაულის II შ. 11, ქინძმარაულის II შ. 12, ქინძმარაულის II შეს. 8ბ-ში მდებარე საცხოვრებელი კორპუსის, ქინძმარაულის ქ. 5-ში შპს ,,დეველოპერ 22”-ს საცხოვრებელი კორპუსის, ქინძმარაულის II შეს. 4-ში მდებარე შპს ,,თმგ გრუპი”-ს, ქინძმარაულის ქ. 15-ში მდებარე სს ,,ინდუსტრია 21”-ის საცხოვრებელი კორპუბის, ქინძმარაულის ქ. 5-, ნაკვ. 003/073-ში მდებარე შპს ,,დეველოპერი 22”-ს, ქინძმარაულის ქ. 15-ში (ზურაბ იარაჯულის ქ. 35) მდებარე სს ,,ინდუსტრია 21”-ის საცხოვრებელი კორპუსის, ქინძმარაულის შეს. 5-ში (II შეს. 17) მდებარე შპს ,,ანკო სამგორი”-ს საცხოვრებელი კორპუსის, კაიროს ქ. 20, 22, 22ა, 26-34 (26/34), 34, 38 (იგივე გრიგოლ ლორთქიფანიძის ქუჩა), კაიროს ქ. 42-ში მდებარე შპს ,,ბგპ”-ს საცხოვრებელი კორპუსების მოსახლეობას, ასევე II ნავთლუღის მე-2 ქუჩის, II ნავთლუღის მე-3 ქუჩის, II ნავთლუღის მე-4 ქუჩის, II ნავთლუღის მე-5 ქუჩის, II ნავთლუღის მე-6 ქუჩის, ენუქიძის, ელენე მეტრეველის, აზა ადამიას, კაიროს ქუჩისა და ჩიხის, გრიგოლ ლორთქიფანიძის ქუჩაზე მცხოვრებ კერძო სექტორის მოსახლეობის ნაწილს, ასევე მოსკოვის გამზ-ზე, სამრეწველოს დას-ში, ქინძმარაულის ქუჩასა და შესახვევებში მცხოვრებ კერძო სექტორის მოსახლეობის ნაწილს. აგრეთვე გაზმომარაგება შეუწყდება აღნიშნულ ტერიტორიაზე განთავსებულ მსხვილ და მცირე კომერციულ ობიექტებს, მათ შორისაა: სკოლა # 124, სკოლა # 83, შპს ,,ჯი თი ელექტრონიქსი”, ფ/პ ევგენი დვალი, შპს ,,საამო”, ,,ივანე კუპატაძე”, შპს ბ&მ კომპანი”, ,,გაიოზ გაგნიძე”, შპს ,,პროგრესი”, შპს ,,კრისტალ ბილდინგი”, შპს ,,ტოიოტა კავკასია”, სს ,,ორბი 91”, შპს ,,მგ-ოფისი”, შპს ,,ომზაკო”, სს ,,საქართველოს რკინიგზა”, ,,ვლადიმერ მამულაშვილი”, ,,ფიქრია ჩახნაშვილი”, შპს ,,კ-მოტორსი”, შპს ,,მეტალ ინვესტ ჯგუფი”, შპს ,,კამელინი”, შპს ,,საქსპეცტრანსი”, შპს ,,ალექსანდრე”, შპს ,,ბათ გლასი”, შპს ,,ლუკ ტრანსი”, თავდაცვის სამინისიტრის ობიექტი, შპს ,,უშბა დისტილერი”, შპს ,,პროგრესი”, შპს ,,ჯი დი ჯი გრუპი”, შპს ,,ევროპა”, შპს ,,ემეს მოტორსი”, შპს ,,კვაირი”, შპს ,,ფუდოლიზ”, სს ,,მრეწვრკინიგზა”, ბექა ლონდარიძე, შპს ,,მათემარ”, შპს ,,გზაჯვარედინი”, ზვიად კვირიკაძე, სს ,,ასფალტ-ბეტონი”, შპს ,,ალიანსი”, შპს ,,ოცნება”, შპს ,,სტარლეტ ჯგუფი”, შპს ,,ქენდი”, შპს ,,ავტოგრაფი”, შპს ,,მშენებელი 2017”, ,,ბაკურ სულაკაურის გამომცემლობა”, შპს ,,ლორგო”, შპს ,,ლიბო ემ კომპანი”, შპს ,,თ.ბ.კ. ლინკ”, გელა ადუაშვილი, შპს ,,ბდკო”, შპს ,,კაირო”, რევაზ ხუციშვილი, შპს ,,ტიფლის ტექსტილე” და შპს ,,დგამი“, შპს ,,ევროცემენტი“.
READ  თბილისის მერია დიდი დიღმიდან მეტრო "დიდუბემდე" ტრამვაის ხაზის მშენებლობის ფასების გამოკვლევას ატარებს
„თბილისი ენერჯი“ მოითხოვს, რომ აბონენტებმა გაითვალისწინონ შემდეგი რეკომენდაციები:
• გაზის დანადგარები უნდა დარჩეს დაკეტილ მდგომარეობაში.
• ნებისმიერი პრობლემისა ან დახმარებისთვის, მომხმარებლებს შეუძლიათ დაუკავშირდნენ 114 ნომერზე.
განახლების დრო
გაზის მიწოდება განახლდება 1 ნოემბრის 19:00 საათამდე. „თბილისი ენერჯი“ ბოდიშს უხდის მომხმარებლებს დისკომფორტის გამო და მადლობას უხდის მათ მოთმინებისთვის.
თუ გაქვთ დამატებითი შეკითხვები, შეგიძლიათ მიმართოთ ცხელი ხაზის ნომერზე: 2 404004.