მთავარისიახლეებიანრი ჯოხაძის კონცერტი 12 დეკემბერს ფილარმონიაში გაიმართება
ანრი ჯოხაძის კონცერტი 12 დეკემბერს ფილარმონიაში გაიმართება
ანრი ჯოხაძის კონცერტი 12 დეკემბერს, თბილისში, ფილარმონიის დიდ საკონცერტო დარბაზში გაიმართება . კონცერტი SPARKS-ის ორგანიზებითა და მასპინძლობით შედგება.
ანრი ჯოხაძე ქართული მუსიკალური სცენის ერთ-ერთი გამორჩეული და პოპულარული სახეა. ათწლეულზე მეტი დროის განმავლობაში იგი გულშემატკივრებს მასპინძლობს დაუვიწყარი სიმღერებითა და შთაგონებული შესრულებებით. გარდა იმისა, რომ ის ერთ-ერთი საუკეთესო შემსრულებელია, ანრი ასევე ავტორია უამრავი ცნობილი სიმღერისა და მუსიკის, რამაც მას არა მხოლოდ საქართველოში, არამედ საერთაშორისო სცენაზეც დიდი აღიარება მოუტანა.
12 დეკემბრის კონცერტი გპირდებათ საუკეთესო გამოცდილებას. ის არ იქნება მხოლოდ ჩვეულებრივი კონცერტი, არამედ გრანდიოზული შოუ, რომელიც გააერთიანებს მუსიკას, ემოციებსა და დაუვიწყარ მომენტებს. ანრი ჯოხაძის კონცერტი ყოველთვის გამოირჩევა განსაკუთრებული ატმოსფეროთი და მუსიკალური შესრულების მაღალი ხარისხით.
კონცერტის დეტალები:
კარის გახსნა: 19:00
კონცერტის დასაწყისი: 20:00.