მთავარიSheni Tbilisiელექტრომომარაგება დროებით შეიზღუდება
ელექტრომომარაგება დროებით შეიზღუდება
სხვადასხვა სამუშაოების ჩატარების გამო 26 სექტემბერს ელექტრომომარაგება დროებით შეიზღუდება, – ინფორმაციას „თელასი“ ავრცელებს.
ელექტრომომარაგება დროებით შეეზღუდებათ:
შეზღუდვა შეეხება შემდეგ რაიონებს:
გლდანის რაიონი
ქსელში გადართვების გამო 01:00 საათიდან 04:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: გლდანის მასივის „ა“, II, III, IV, V მიკრორაიონების, გლდანის ხევის დასახლების, მეტრო “ახმეტელის” მიმდებარე ტერიტორიის, გმირ კურსანტთა, ქერჩის, წყალსადენის, გელა ჭედიას, მონასტრის, ხიზამბარელის, იპოლიტოვ-ივანოვის, ილორის, ზარზმის, სარაჯიშვილის, წყაროთუბნის, ხევისპირის, ჯაბიძის, მწვანე, შულენბერგის, ფარსმან II ქველის, ხიზანიშვილის, მოსულიშვილის, ილია ვეკუას, ხევძმარის, ხიზაბავრის, შეშელიძის და ვასაძის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 17:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: გურამიშვილის გამზირის, დავით სარაჯიშვილის გამზირის (ნაწილობრივ), ზარზმის, დავით თავხელიძის, თეიმურაზ ბოჭორიშვილის, იპოლიტოვ-ივანოვის, დავით სარაჯიშვილის, ხევძმარის, ქერჩის, შეშელიძის, ხიზამბარელის, ილორის, ხიზაბავრის და ევგენი ხარაძის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 15:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: სოფელი გლდანის (ნაწილობრივ), მუხიანის II, IVა, IVბ მიკრორაიონების (ნაწილობრივ), მუხიანის დასახლების (ნაწილობრივ), მუხიანი-2 დასახლების, მუხიანის აგარაკების, დუმბაძის გამზირის, ვახტანგ ფირცხალავას, გიორგი ავალიშვილის და ალეკო გობრონიძის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 13:00 საათიდან 17:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: სოფელი გლდანის (ნაწილობრივ), გლდანის მასივის I მიკრორაიონის (ნაწილობრივ), მუხიანის I, II, III, IVა, IVბ მიკრორაიონების (ნაწილობრივ), მუხიანის დასახლების (ნაწილობრივ), დუმბაძის გამზირის (ნაწილობრივ), გამარჯვების და მარატ ნოზაძის ქუჩების მოსახლეობას.
ისნის რაიონი
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 17:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ვაზისუბნის დასახლების (ნაწილობრივ), ვაზისუბნის I, II, IIა მიკრორაიონების (ნაწილობრივ), ვაზისუბნის III მიკრორაიონის I, II კვარტლების (ნაწილობრივ), ზურაბ პატარიძის, ჯუმბერ ლეჟავას, წყალსადენის, გიორგი დეკანოზიშვილი, აჩაბეთის, თამარ ღვალაძის და თემურ ქევხიშვილის ქუჩების მოსახლეობას.
დიდუბის და საბურთალოს რაიონები
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 17:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: დიღმის მასივის II კვარტლის (ნაწილობრივ), რობაქიძის გამზირის (ნაწილობრივ), მარშალ გელოვანის გამზირის (ნაწილობრივ), თამარ მეფის გამზირის (ნაწილობრივ), პეკინის გამზირის (ნაწილობრივ), შარტავას, გოთუას, სანაპიროს, გიორგი მიროტაძის, ვახტანგ ბოჭორიშვილის, კოდორის, ოჟიოს, ფიზკულტურის, მერაბ ალექსიძის, მერაბ კოსტავას, ბენდელიანის, სიმონ ჩიქოვანის, ანდრია აფაქიძის და აკაკი ბაქრაძის ქუჩების მოსახლეობას.
READ  საერთაშორისო აკრედიტაციის ორგანიზაციას „აკრედიტაცია კანადას“ საქართველოში გიორგი ფხაკაძე წარმოადგენს
კომპანია ბოდიშს უხდის მომხმარებლებს შექმნილი დისკომფორტის გამო. სამუშაოების დასრულების შემდეგ აბონენტებს ელექტრომომარაგება აღუდგება.